Eelkooli registreerimine

Ootame 2018 aastal kooliteed alustavaid lapsi Luce eelkooli, registreerumine on lõppenud.

Luce Eelkool toimub laupäeviti, Tallinna 12, Kuressaares.
Koolipäevad on:
10.märts
24.märts
7.aprill

Luce eelkooli õpetajate sooviks on, et lapsed tahaksid meie juurde eelkooli tulla ja tunneksid end siin turvaliselt. Eelkoolis saame omavahel tuttavaks ja hakkame üheskoos avastama, uusi teadmisi koguma ning sportima.

Programm koosneb omavahel lõimitud tegevustest, mis sisaldavad lugemist – kirjutamist, arvutamist, loodusega tutvumist, mängimist, liikumist, meisterdamist ja pöörame tähelepanu ka sotsiaalsetele oskustele. Tegevused toimuvad nii kooli siseruumides kui ka õues.

Luce eelkooli eesmärgiks on, et laps naudiks eelkoolis käimist ja tegutsemist ning  läheks esimesse klassi teadmisega, et ta saab kõigega hakkama.

Luce eelkooli maksumus on 25.-eurot (Üksikuid õppepäevi võtta ei ole võimalik). Osalustasu makstakse peale registreerimiskinnituse saamist.