EELKOOLI registreerimine lõppenud, kohad täidetud!

Luce Kooli eelkooli õpetajate sooviks on õpilastega tuttavaks saada, et siis üheskoos avastada uusi teadmisi ja sportida. Eelkooli ootame esimest koolikogemust saama  6–7-aastaseid lapsi.

Programm koosneb  tegevustest mis  baseeruvad üldoskustele ja on lõimitud erinevate ainevaldkondadega sisaldades lugemist – kirjutamist, arvutamist, loodusega tutvumist, muusikat ja mängimist, liikumist, meisterdamist.

Tegevused toimuvad nii kooli siseruumides kui ka õues.

Luce Kooli eelkooli eesmärgiks on, et laps naudiks eelkoolis käimist ja tegutsemist ning  läheks esimesse klassi teadmisega, et ta saab kõigega hakkama.

Luce Kooli eelkool on tasuline. Osalustasu 50.- eurot (tasu seitsme korra eest, üksikuid kordi võtta ei ole võimalik) makstakse peale registreerimiskinnituse saamist.

Eelkooli õppepäevad toimuvad laupäeviti 10.00 – 12.00:

Esimesel eelkooli päeval, 23.oktoober 2021, on  osalema on oodatud  ka lapsevanemad. Lapsevanematel on võimalus kuulata kooli tegemistest, millele järgneb vestlusring.

Järgmised õppepäevad on:

13. ja 27. november 2021 ; 11.detsember 2021

15. ja 29.jaanuar 2022; 12.veebruar 2022

Registreeri laps eelkooli SIIN.