Eelkooli registreerimine

Luce eelkool alustab õpilaste registreerimist 10. veebruaril 2018 kooli kodulehel.

Luce Eelkool toimub laupäeviti, Tallinna 12, Kuressaares.
Koolipäevad on:
10.märts
24.märts
7.aprill
Alustame kell 11.00, orienteeruvalt 2 tundi

Luce eelkooli õpetajate sooviks on, et lapsed tahaksid meie juurde eelkooli tulla ja tunneksid end siin turvaliselt. Eelkoolis saame omavahel tuttavaks ja hakkame üheskoos avastama, uusi teadmisi koguma ning sportima. Programm koosneb omavahel lõimitud tegevustest, mis sisaldavad lugemist – kirjutamist; arvutamist, loodusega tutvumist, mängimist, liigumist, meisterdamist ja pöörame tähelepanu ka sotsiaalsetele oskustele.

Luce eelkooli maksumus on 25.-eurot (Üksikuid õppepäevi võtta ei ole võimalik). Osalustasu makstakse peale registreerimiskinnituse saamist.

Luce eelkooli kohtade arv on piiratud, osalejate nimekiri koostatakse registreerumise järjekorra alusel.

Registreerimisvorm