Eelkooli registreerimine

EELKOOLI REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Luce Eelkool toimub 1-2 korda kuus laupäeviti, Tallinna 12, Kuressaares.
Eelkool alustab 17.novembril kell 10.00, ootame lapsi  koos lapsevanematega.

Eelkooli toimumise kuupäevad:
17.november 2018
8.detsember 2018
12.jaanuar 2019
2.veebruar 2019
16.veebruar 2019

Luce Kooli eelkooli õpetajate sooviks on, et lapsed tahaksid meie juurde eelkooli tulla ja tunneksid end siin turvaliselt. Eelkoolis saame omavahel tuttavaks ja hakkame üheskoos avastama, uusi teadmisi koguma ning sportima.

Programm koosneb omavahel lõimitud tegevustest, mis sisaldavad lugemist – kirjutamist, arvutamist, loodusega tutvumist, muusikat ja mängimist, liikumist, meisterdamist ja pöörame tähelepanu ka sotsiaalsetele oskustele. Tegevused toimuvad nii kooli siseruumides kui ka õues.

Luce Kooli eelkooli eesmärgiks on, et laps naudiks eelkoolis käimist ja tegutsemist ning  läheks esimesse klassi teadmisega, et ta saab kõigega hakkama.

Luce Kooli eelkool on tasuline. Osalustasu 45.- eurot (tasu viie korra eest, üksikuid kordi võtta ei ole võimalik) makstakse peale registreerimiskinnituse saamist.