Eelkooli registreerimine on lõppenud!

EELKOOLI INFO!

Luce Kooli eelkooli õpetajate sooviks on õpilastega tuttavaks saada, et siis üheskoos avastada uusi teadmisi ja sportida. Eelkooli ootame esimest koolikogemust saama  6–7-aastaseid lapsi.

Programm koosneb  tegevustest mis  baseeruvad üldoskustele ja on lõimitud erinevate ainevaldkondadega sisaldades lugemist – kirjutamist, arvutamist, loodusega tutvumist, muusikat ja mängimist, liikumist, meisterdamist. Tegevused toimuvad nii kooli siseruumides kui ka õues.

Luce Kooli eelkooli eesmärgiks on, et laps naudiks eelkoolis käimist ja tegutsemist ning  läheks esimesse klassi teadmisega, et ta saab kõigega hakkama.

Luce Kooli eelkool on tasuline. Osalustasu 50.- eurot (tasu seitsme korra eest, üksikuid kordi võtta ei ole võimalik) makstakse peale registreerimiskinnituse saamist.

Eelkooli õppepäevad toimuvad laupäeviti 10.00 – 12.00:

31.oktoober 2020 – osalema on oodatud  ka lapsevanemad

14. ja 28. november 2020 ; 12.detsember 2020

09. ja 23.jaanuar 2021; 13.veebruar 2021

Registreerumine avatud kuni 25.oktoober 2020, või seni kuni kohti jätkub.